Home / HABERLER / Özel Haber / Açıköğretim Öğrencileri Yüz Yüze Derslere Başlıyor!

Açıköğretim Öğrencileri Yüz Yüze Derslere Başlıyor!

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Sistemi’nde işletme ve iktisat fakültelerinde öğrenim gören öğrenciler için, öğrenilmesinde güçlük çekilen bazı derslere yönelik güz dönemi yüz yüze dersler başlıyor.

Ünivversite Haber Merkezi – Univversite.com

22 Ekim 2016 tarihinde başlayacak olan AÖF yüz yüze dersler 13 Ocak 2017 tarihinde sona erecek.Tüm illerde ve Alanya, Bandırma, Biga, Çorlu, Elbistan, Fethiye, İnegöl, İskenderun ve Polatlı olmak üzere 9 ilçedeki merkezlerde gerçekleştirilecek yüz yüze derslere katılan öğrencilerden ücret talep edilmeyecek.

Açıköğretim sistemi bahar dönemi yüz yüze dersleri ise 11 Mart 2017 tarihinde başlayıp 26 Mayıs 2017 tarihinde sona erecek. Tüm illerde ve 9 ilçede yüz yüze eğitime katılan açıköğretim öğrencileri ders aldıkları üniversitenin kütüphane, sosyal faaliyetler, konferans, sempozyum gibi birtakım olanaklarından da faydalanabilecek.

Zorunlu olmayan AÖF yüz yüze derslere katılmak isteyen öğrenciler, derslerin yapılacağı derslikleri, derslerin gün ve saatlerini, bulundukları merkezdeki açıköğretim büroları ile Anadolu Üniversitesi’nin internet sitesinden öğrenebilecek. 

aof-guz-donemi-yuz-yuze-dersler
aof-bahar-donemi-yuz-yuze-dersler

Yüzyüze Öğretim Hizmetleri 2016-2017 Öğretim Yılı Güz Dönemi Tüm İllerde Verilecek Derslerin Listesi, Dersin Gün, Saat, Derslik ve Yer Bilgilerine Ulaşmak İçin Buraya Tıklayın…

Kaynak: Univversite.com

 

Ama Sayfayı Paylaşmadınız 🙁

Lütfen Bu İçeriği Arkadaşlarınızla Paylaşın 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ama Sayfayı Paylaşmadınız :(

Lütfen Bu İçeriği Arkadaşlarınızla Paylaşın :)
.