Home / BLOG / Hoş Bulduk!

Hoş Bulduk!

Daha fazla gencimize ve üniversite adayına, daha fazla destek olma arzusu zamanla beyin sancısına dönüştü. Uzun zamandır fikir olarak zihnimizde dolaşan üniversite ve geleceğe hazırlık portalı 2016 Ağustos ayında hayal dünyamızda şekillenmeye başladı.

Nasıl Doğduk?
Anne rahmine düşen ilk hücrenin büyük bir hızla çoğalması gibi projemiz de netleşmeye başladı. Önce marka ve vitrine çıkacağımız ismi netleştirmeye çalıştık. Günlerce süren araştırma, inceleme, beyin sancısı, fikir alışverişi ve düşündükçe uykumuzun kaçtığı geceler sonrasında Ünivversite, markasında karar kıldık. Sloganımızı da “Geleceğe Hazırlar” olarak belirledik.

Sıra gençlerimize ve üniversite adaylarımıza ulaşmak için bir platform oluşturmaya gelmişti. Fakat birkaç rehberlik uzmanından oluşan ekibimizde hiç kimse web tasarımı, kod yazımı, grafik tasarımı gibi konularda uygulamaya dönük donanıma sahip değildi. Bu konularda profesyonel destek almanın maliyeti ise bir hayli yüksek, ekibimizin geliri ise bir hayli düşüktü. Her birimiz ortalama hatta ortalamanın altındaki gelirle ancak ailelerinin ihtiyaçlarına yetişebiliyordu.

Hoş Bulduk Dünya!
Hikayemizi belki de “Blog” bölümümüzde yazmaya devam edeceğiz. 1,5 ayı aşan kıvranma sonucunda maalesef hiçbir profesyonel destek alamadık. Ama amatör adımlar ve uykusuz geceler ve yeni öğrenmelerle bu gece; 21 Eylül 2016 gecesi bizim doğum gecemiz oldu.

Hoş bulduk dünya… Hoş bulduk Türkiye… Hoş bulduk gençler… Hoş bir seda için geldik. İnşallah bundan sonra geleceğe birlikte yürüyeceğiz.

Önünüze geçip ahkam kesmeye gelmedik. Yol gösterip çok bilmişlik de taslamayacağız. Biz sizinle sizin gitmek istediğiniz yere gitmek istiyoruz. Biz yol arkadaşınız olmak için geldik…

Ünivversite Nedir?
Özet olarak Ünivversite, gençlerimize destek olmak için alanın profesyonellerince oluşturulmuş GÖNÜLLÜ bir projedir. Sizler de Univversite.com sayfamızı takip ederek, sosyal medya hesaplarımıza üye olarak, bizleri arkadaşlarınıza tavsiye ederek, sayfalarımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bu gönül kervanına katılabilirsiniz. Yapacağınız küçük bir paylaşım, bazılarımızda büyük değişim ve gelişimlere neden olabilir.

Biz inanıyoruz ki birlikte yürüdükçe aşamayacağımız engel yok. Biz hazırız, birlikte yürümeye VAR mısınız?

 

Ama Sayfayı Paylaşmadınız 🙁

Lütfen Bu İçeriği Arkadaşlarınızla Paylaşın 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ama Sayfayı Paylaşmadınız :(

Lütfen Bu İçeriği Arkadaşlarınızla Paylaşın :)
.